UltraLife PIR čidlo s kamerou vydrží hlídat až 30 dní z vlastní baterie

8. 11. 2015

UltraLife PIR čidlo s kamerouNedávno jsme dokončili vývoj nové skryté kamery, která jak na českém, tak celosvětovém trhu jen velmi těžko hledá srovnání. Jedná se o Secutron UltraLife kameru v PIR čidle s extrémně dlouhou výdrží z vlastní baterie.

PIR čidlo s kamerou, je prvním produktem z nově vzniklé UltraLife série. Další UltraLife skryté kamery do ní budou brzy přibývat.

Doposavaď existovalo na trhu mnoho typů PIR čidel s kamerou. Montáž žádného z nich se však neobešla, bez přivádění alespoň jednoho kabelu, což může v mnoha případech být velký problém. Námi vyvinuté čidlo je kompletní all-in-one řešení, které obsahuje kameru, záznamové zařízení i vlastní baterii.

Námi vyvinuté čidlo nejen jako první na trhu přichází s all-in-one řešením, ale zároveň nabízí takové parametry, se kterými se nemohou rovnat jakékoliv běžně dostupné skryté kamery. I ty nejlepší skryté kamery od renomovaných výrobců běžně nemají výdrž delší než 5 až 7 dní!

 

Super rychlá instalace pomocí 3M nalepovacího suchého zipuSuper rychlá instalace 

Vzhledem k tomu, že není nutné tahat k čidlu žádné kabely, stačí ho pouze připevnit na stěnu, což můžete udělat buď standardně pomocí hmoždinek či šroubků, nebo využít 3M Dual Lock suchý zip, který je součástí balení.

Bude-li mise splněna, stačí odlepit suché zipy, a stáhnout si pořízené záznamy.

 

 

 

Flexibilní natočení kamery díky otočnému kloubuJednoduše zamiřte kameru přesně tam, kam potřebujete

Otočný kloub, kterým je kamera v PIR čidlu vybavená vám umožní snadno čidlo natočit tak, aby skrytá kamera zabírala přesně to, co potřebujete.

 

 

HD rozlišeníPerfektní kvalita obrazu

Skrytá kamera v PIR čidle dokáže snímat až v HD 720p rozlišení, díky čemuž vám neutečou ani ty nejmenší detaily.

V případě potřeby je možné rozlišení snížit na 640x480px, kdy je pak záznam klade podstatně menší nároky, na kapacitu paměti.

 

 

Skrytá minikamera s výdrží 700 hodinExtrémní výdrž až 30 dní!

Díky extrémně úspornému pracovnímu režimu, vydrží UltraLife kamera v PIR čidle hlídat až po dobu 30ti dní. Spolehlivě tedy pohlídá váš domov, sklad či kancelář i během dlouhé dovolené.


Přihlášení

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží